ÜYELİK ÖN BİLGİLENDİRME

 

www.blacknoble.com web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden yapacağınız alışverişlerde üye olmanız şart değildir. Üye olmadan Web Sitemizi ziyaret etme ve/veya sipariş verme imkânınız olmakla birlikte, ücretsiz şekilde üye olarak, kabul ettiğiniz iletişim vasıtaları ile kampanya ve indirimler hakkında bilgilendirme alabilir, üyelerimize özel kampanyalardan yararlanabilir ve siparişlerinizin durumunu Web Sitemiz ve mobil uygulama üzerinden giriş yaparak “hesabım” bölümünden kolayca takip edebilirsiniz.

 

ÜYELİK BİLGİLENDİRMELERİ VE SÖZLEŞMESİ

 

İşbu Üyelik Bilgilendirmeleri ve Sözleşmesi (“Bilgilendirme ve Sözleşme”) Deri Sarayı Dericilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait www.blacknoble.com uzantılı web sitesine ve mobil uygulamaya ücretsiz üye olunmasına ilişkin üyelik koşullarını ve yasal bildirimleri düzenlemektedir.

 

Firma Bilgileri:

Unvan

:

Deri Sarayı Dericilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres

:

Kazlıçeşme Mahallesi Beşkardeşler 3 Sokak No:20 Zeytinburnu İstanbul

Vergi Dairesi ve Vergi Nosu

:

Zeytinburnu VD. - 2930002029

Ticaret Odası ve Sicil Nosu

:

321621

Mersis No

:

0293000202900018

Telefon

:

(+90)212-582-34-34

Faks

:

+(90)212-582-17-00

E-Posta

:

[email protected]

Banka Hesap Bilgileri

:

USD:TR63-0001-5001-5804-8017-6763-96

TL:TR71-0001-5001-5800-7308-8284-81

EUR:TR42-0001-5001-5804-8017-6763-86

GBP:TR28-0001-5001-5804-8017-7412-40

 

Firmamız, İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyesi olup, İTO’nun meslek ile ilgili kurallarına tabiidir. Bu kuralları, www.ito.org.tr veya 444 0 486 nolu çağrı merkezi numarasından öğrenebilirsiniz.

 

İşbu Sözleşme’nin kurulması için, tarafınızdan istenen bilgileri, eksiksiz ve doğru girerek, bir şifre belirlemeniz ve güvenlik açısından oluşturulan onay ve aktivasyon işlemlerini tamamlayarak üyeliğinizi tamamlamanız yeterlidir. Daha açık ifadeyle, üyelik sözleşmesinin kurulması için, gerekli bilgileri girerek, bir şifre belirlemeniz, işbu metni okumanız ve okuyarak kabul ettiğinizi belirten kutucuğu tıklayarak onay vermeniz gerekmektedir. Bu aşamada, Firmamızın sizinle iletişim kurulabilmesi için hangi yönteme izin verdiğinizi de seçmeniz gerekmektedir.

 

Üyelik işleminizin tamamlanmasından sonra belirttiğiniz e-posta adresine üyelik işlemlerinizin tamamlandığını belirten ve kabul ettiğiniz işbu Bilgilendirme ve Sözleşme’yi içeren otomatik bir mail gönderilecektir. İlaveten, dilediğiniz zaman Web Sitemiz üzerinden de form halinde ilgili içeriğe ulaşmanız mümkündür (Ulaşacağınız metin matbu Üyelik Bilgilendirme ve Sözleşme metni olacaktır).

 

Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra verdiğiniz bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu fark etmeniz halinde gerekli düzeltmeleri Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden yapabilir veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek ilgili düzeltmenin yapılmasını talep edebilirsiniz.

 

Tarafınızca bildirilen e-posta adresi işbu Sözleşme kapsamında yapılacak her türlü bildirim bakımından geçerli yasal tebligat adresiniz olarak kabul edilecek olup, bu adrese yapılacak her türlü bildirim bir gün sonra tarafınıza ulaşmış kabul edilecektir. Bu adreste değişiklik olması halinde, hesabım bölümünden e-posta adresini güncellemenizi ya da müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçmeniz gerektiğini önemle hatırlatırız.

 

Herhangi bir sebebe bağlı olmaksızın ve herhangi bir ceza ödemeksizin, dilediğiniz zaman üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Üyeliğinizin sonlandırılmasına ilişkin talebimizi Web Sitemizde belirtilen iletişim kanalları aracılığıyla yazılı olarak iletmeniz halinde ilgili işlemler yapılacaktır. Firmamız da gerekli görmesi halinde hiçbir gerekçe göstermeden veya Üye’ye sebebini bildirerek, üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

 

Firmamız, gerekli olması halinde üyelik şartlarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir. Bu hususta üyeye bildirimde bulunma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Değiştirilen bu şartlar, Web Sitemizde yayınlandığı gün geçerli olacaktır.

 

Web Sitesi’ne üye olurken girdiğiniz bilgilerin yanlış, hatalı ya da gerçeğe aykırı olması sebebiyle Firmamızın uğrayacağı zararlardan tarafınızın sorumlu olacağını hatırlatırız.

 

Web Sitesi’ne üye olurken belirlediğiniz şifreyi üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir. Aksi halde şifrenin kötü niyetli kişilerce kullanılmasından dolayı tarafınızın uğrayacağı zararlardan firmamız sorumlu tutulmayacaktır.

 

Üye olarak, Web Sitesi içerisinde yapılan yazışmaların yedeğinin alınması tarafınızın sorumluluğundadır.

 

Web Sitesi’nde yer alan ve Firmamızın kontrolü altında olmayan diğer internet sitelerinin linklerine erişim ve bu sitelerin kullanımı ile ilgili tüm riskler tarafınıza aittir. Bu sitelerin içerikleri ve içerdikleri diğer bağlantılardan Firmamız sorumlu değildir.

 

Firmamız, Web Sitesi’nde yer verdiğimiz tüm görsel, marka, logo, ticari unvan, genel görünüm, dizayn ve sair bilgi, resim, www.blacknoble.com markası, black noble markası, bilgisayar yazılımları ve bunlara ilişkin fikri mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir. Bu kapsamda belirtilen bu haklar yasal koruma altında olup, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez veya dağıtılamaz. Web Sitesi’nin tamamı veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz kullanılamaz.

 

İşbu Bilgilendirme ve Sözleşme’den doğacak herhangi bir ihtilaf halinde, Üye, Firmamıza ait tüm dijital ve yazılı kayıtlarda, veritabanında tuttuğu tüm bilgilerin ve kayıtların bağlayıcı olduğunu, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini; bu kapsamda Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. Maddesi gereği delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Üye işbu Bilgilendirme ve Sözleşme’yi onaylayarak Web Sitesi’ni kullanmaya başladığı andan itibaren okuyup bilgi sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR