Türk kuzu derilerinden el işçiliği ile üretiyoruz

ERKEK kürklü CEKET KADIN kürklü CEKET ÇOCUK kürklü CEKET

Safran Serisi

keşfet

Gold Serisi

Keşfet

Ceket ve Yelek

keşfet

ÖZGÜN
TASARIMLAR

Black Noble, deri konusunda kaliteli, şık ve modaya uygun tasarımları ile önde gelen bir markadır. Müşteri memnuniyetini düşünerek özgün tasarımlar yapan Black Noble, Türk kuzu derisinin ve kürkünün kalitesinde, malzeme kadar işçiliğin de önemli olduğunun bilincinde ve hassasiyetindedir. 

KUSURSUZ İŞÇİLİK

Türkiye’nin en kaliteli malzemeleri, sektördeki en deneyimli isimlerinin sihirli ellerinde bambaşka bir forma kavuşarak 1957’den beri Black Noble’ın doğal ve kaliteli standartlarına ulaşıyor.

Kuzu Derisi

Türkiye’nin eşsiz doğasına sahip, doğal yaşamın hüküm sürdüğü bir coğrafya olan Balıkesir’in en kaliteli kuzularından elde edilen derilerle üretilen Black Noble ürünleri, mükemmelliğin en saf halini hissettiriyor. 

Özgün

Premium kalitede ve her detayıyla özgün olan ürünler, zamanın en ağır akışında milim milim işlenip uzun süreçlerden geçtikten sonra kusursuz halini alıyor.

Gerçek ve Doğal

Öncelikli hedefimiz müşterilerimizi, tamamıyla insan sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmiş ürünlerimiz ile buluşturmak ve çevre dostu üretim tesislerimiz ile de dünyamızı daha yaşanılır bir hale getirmektir.

Haute Couture

Tamamen size özel bir ürün ayrıcalığı.
Bu hizmet sadece mağazamızda

Komandatura

Satın aldığınız ürünler için ücretsiz komandatura hizmeti

Worldwide

Dünya'nın her noktasına hızlı, kolay ve güvenli teslimat