İADE KOŞULLARI

www.blacknoble.com  ‘dan verdiğiniz siparişlerinizi iade etmek için +90 212 582 34 34 Numaradan bize ulaşabilir ya da [email protected] mail adresine bu talebinizi bildirebilirsiniz. 

Satın aldığınız ve tarafınıza teslim edilen ürünleri, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri anlaşmalı olduğumuz Kargo Firması ile göndermeniz halinde, iadeye ilişkin kargo ücreti tarafınıza yansıtılmayacaktır. Diğer kargo şirketleri ile gönderim yapmak istemeniz halinde, kargo bedeli tarafınızca karşılanacaktır. 

Satın aldığınız ürünlerin iadesi ve cayma hakkını kullanamayacağınız ilişkin tüm detaylı bilgiler mesafeli satış sözleşmesinde mevcuttur (blacknoble.com/mesafeli-satis-sozlesmesi). Cayma hakkına ilişkin maddeler başta olmak üzere sözleşmede yer alan hususlara uyulmaması halinde iadeleriniz kabul edilmeyecektir. Satın alınan ürünü teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılması gerekmekte olup, mevcutsa sertifikası, kılıfı ürüne iliştirilen etiket ile birlikte eksiksiz, hasarsız olarak tarafımıza iade edilmelidir. 

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olup olmadığı değerlendirilecektir. Bu işlem, aksi teknik açıdan gerekli olmadıkça yedi iş günü sürmektedir. İade işleminiz onaylandığında iade tutar 2 ila 15 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre kredi kartınıza iade edilebilir, havale veya kapıda nakit ödediyseniz banka havalesi yoluyla gönderilir. Taksitli ödeme yaptıysanız kartınıza ait bankanın uygulamaları gereği iade taksitli olarak ekstrenize yansıtılabilir. 

14 günden sonra yapılan iade talepleri tarafımıza ulaştıktan sonra değerlendirilerek iadeye ilişkin kararımız size bildirilecektir. 

Özel üretim ve özelleştirme yapılan ürünler kişiye özel olduğu için iade ve değişim yapılamamaktadır ve aynı zamanda XS-XL beden aralığında üretim yapılmaktadır.Müşteri talebi doğrultusunda üretilen bedenlerde özelleştirme ve özel dikim kapsamında kişiye özel olduğu için iade yapılmamaktadır.


İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, heabım bölümünde yer alan “İade Formu” nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur), ürünü faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR