Fikri ve Sınai Mülkiyet

Site’nin, tüm Site içeriğinin ve bunların ilgili yasal hak, parça ve teferruatlarının yegane ve yasal sahibi DERİ SARAYI DERİCİLİK SAN VE TİC LTD ŞTİ’dir. İşbu sayfada bulunan veriler, yazılar, fikirler, bilgiler, ibareler, internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, www.blacknoble.com alan adı, resimler, markalar, tasarımlar, işaretler, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, sloganlar, banner ve diğer tüm ifadeler ile uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin fikri mülkiyet hakları, yazılımlar, programlar, sayfa düzeni ve işbu Sitenin sunumu Black Noble’ın ve/veya Black Noble’a lisans veren ilgili kuruluş veya kuruluşların mülkiyetindedir.
Black Noble'dan önceden yazılı onay alınmaksızın, Sitedeki veya Site uzantılarındaki verilerin, bilgilerin veya, işbu sayfaya ilişkin her tür yazılım kodları, veritabanı, site tasarımları da dahil olmak üzere, herhangi bir fikri mülkiyet hakkına tabi bir unsurun kısmen ya da tamamen kopyalanması, böyle bir unsur üzerinde değişiklik yapılması, bu unsurun çoğaltılması veya yayımlanması, online ya da diğer bir iletişim aracı kullanılmak suretiyle dağıtılması, başkaca bir lisana tercümesi, paylaşılması, gönderilmesi, kısmen ya da tamamen indirilmesi (download) ve satılması yasaktır. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Black Noble'ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. Black Noble, yukarıda anılan yasağa aykırı davranan kişiler aleyhinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri de dahil olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası mevzuat altında her türlü yasal işlem ve takipleri başlatma, devam ettirme ve sonuçlandırma hakkını saklı tutar.

Marka

Black Noble, DERİ SARAYI DERİCİLİK SAN. VE TİC LTD ŞTİ'nin tescilli markasıdır. T.C. yasaları tarafından markamız koruma altındadır ve başka gerçek ve tüzel kişiler tarafından kullanılması yasaktır.

Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri,Kanada, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Fransa ve Çek Cumhuriyeti'nde marka patentlerine de sahiptir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR