​​WORLDWIDE FREE SHIPPING FOR ALL ORDERS (Clothes Only) ​Customs duty for EU member states is paid by us. Buyer only will pay VAT

GLOVESKapitone Erkek Kahve Deri Eldiven
GLOVESKapitone Erkek Kahve Deri Eldiven

Kapitone Erkek Kahve Deri Eldiven (GL20-M03-259-312-S)

Discount Rate : %20 Discount
Price : $107.50(Vat included)
Discounted : $86.00(Vat included)

ADET

Artır Azalt

1957'den bu güne

 

Türkiye’nin eşsiz doğasına sahip, doğal yaşamın hüküm sürdüğü bir coğrafya olan Balıkesir’in en kaliteli kuzularından elde edilen derilerle üretilen Black Noble ürünleri, mükemmelliğin en saf halini hissettiriyor. 

Premium kalitede ve her detayıyla özgün olan ürünler, zamanın en ağır akışında milim milim işlenip uzun süreçlerden geçtikten sonra kusursuz halini alıyor.

Türkiye’nin en kaliteli malzemeleri, sektördeki en deneyimli isimlerinin sihirli ellerinde bambaşka bir forma kavuşarak 1957’den beri Black Noble’ın doğal ve kaliteli standartlarına ulaşıyor.

 

GENDER
MEN
COLOR
BROWN
MATERIAL
LEATHER
Similar Items

Lütfen Resminizi Boyutlandırın

1957 to present

With the sensitive techniques used in production since 1957, leathers that we have carefully selected in our factories are used. Our primary goal is to meet our customers with our products, which are completely produced with human health in mind, and to make our world more livable with our environmentally friendly production facilities.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN