Kalite Zaman İster

Kalite Zaman İster Deri ve Kürk Modelleri

Kalite zaman ister… Deri ve kürk alanında ‘Her zaman en iyisi ol” parolasıyla çıktığımız yolda Black Noble olarak, Türkiye’nin en kaliteli ve özenle seçilmiş malzemelerini, işinde uzman deneyimli ekibimizle bir araya getirdik.

Büyük özenle ve hassas el işçiliğiyle hazırladığımız ürünlerde önceliğimiz daima en kalitelisini üretmek. 

Black Noble olarak hazırladığımız ürünlerde kusursuz konforu hissettirmeyi amaçlıyoruz. ‘Birinci sınıf’ anlayışında; moda, kalite ve insan sağlığı noktalarının birleştiği kısmın zirvesinde yer alarak ‘premium’ segmentinde üretim yapıyoruz.

Bu noktaya erişim, büyük emekler ve ekip çalışması ile ortaya çıkmakta. Black Noble ruhunu oluşturan ilk adım, şirketimiz adına özenle seçilen 1. Sınıf Türk kuzusu derileridir.

Şirketimizde; kaliteye ve insan sağlığına yönelik en uyumlu derileri kullanıyoruz. En kaliteli deriler, sektörün en deneyimli ekibiyle birleşiyor; işte o an Black Noble’da tekstil işini bir sanata dönüştürüyoruz.

Deriler, üretim tesislerimize giriş yaptığı andan itibaren çeşitli evrelerden geçiyor. Öncelikle ıslatma ve yumuşatma işleminden geçen deriler, ardından kireçten arındırılarak insan sağlığına ve doğaya en uygun hale getiriliyor.

Deri ve kürklerimizi; tabaklama, retenaj, sıkma, kurutma gibi uzun uğraşlar sonucu el emeği ve ince işçilik gerektiren geniş zamana yayılmış işlemlerden geçiriyoruz.

Uzun bir süreç içerisinde ve özenle yapılan bu işlemler sonucunda 1. sınıf kuzu derileri, Black Noble kusursuzluğuna bir adım daha yaklaşmış oluyor.

Kalite ve modayı ruhunda barındıran markamız için hazırlanan derilerin bir sonraki adımı ise tasarımdır. Modaya yön veren uzman tasarım ekibimiz, kürk ve deri ürünleri için her zaman en güzelini oluşturmak için çalışıyor.

Ardından, usta terzilerimiz  ‘hassas el işçiliği’ adı altında bir sanat eseri gibi ürünlerimizin üzerinde çalışarak Black Noble kusursuzluğunu katan son dokunuşlarını yapıyor. Artık ‘kalite’ parolasıyla çıktığımız bu serüvenin sonuna gelmiş oluruz. Uzun emekler sonucu hazırladığımız bu ürünler yıllarca yeni alınmışçasına dayanıklı olur. Başta söylediğimizi sonda da söylüyoruz; kalite zaman ister…  

Etiketler: Deri Ceket, Kürk, Giyim, Kürk Ceket
Aralık 05, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR