Kalitenin ve konforun birleştiği nokta: Kürklü süet ceket

Kalitenin ve konforun birleştiği nokta: Kürklü süet ceket

Kalitenin ve konforun birleştiği nokta: Kürklü süet ceket

Öyle bir ceket düşünün ki hem kaliteli, hem sıcacık tutan hem de en az 10 kış görebilecek güçte…

İster klasik bir tarzınız olsun ister casual ve rahat giyinmeyi seven biri olun, kürklü süet ceketler giydiğiniz her şeyle uyum sağlayacaktır.

Kış mevsiminin kapımıza dayandığı şu günlerde ‘nasıl bir ceket  satın alsam?’ diye düşünenler için işte fiyat performans canavarı, kürklü süet ceketler ve hakkında her şey!

Her dönemin şahı!
Kürklü süet ceketlerin en çok bilinen özelliği, ‘evladiyelik’ olması… Moda, herkese yakışan ve her tarz ile kusursuz uyum sağlayan bu ceketlerden hiçbir zaman vazgeçemiyor.

Uzun ömürlü olan kürklü süet ceket satın alırken dikkat etmeniz gereken şey, aldığınız ürünün malzeme kalitesi olmalı.

Black Noble markası altında usta ellerin üretiminden ve incelemesinden geçen 1. Sınıf malzemelerden imal edilen kürklü süet ceketler kış aylarını bahar ayları gibi geçirmenizi sağlar.

Bırakın o soğuk rüzgar yanınızdan geçip gitsin

Kürkü süet ceketleri kaliteli kılan şeylerden biri de soğuğu asla içeri almaması ve size içinde sıcacık bir ortam sunmasıdır. Sokakta konforunuz bozulmadan rahatça yürüme imkanı tanır.

Kürklü süet ceketler kadınları daha kadınsı erkekleri ise daha erkeksi yapan bir özelliğe sahiptir.

Her şeyden önce sağlık!

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Çin’den hemen her ürün gelmekte. Bunlardan biri de deri… Çin’den ithal edilen suni derilerin artışıyla, ayakkabı ve tekstil sektöründe birçok ürün artık suni deriyle üretilmeye başladı. Bu ürünlerin yapımında kullanılan kimyasallar insan sağlığını ‘yüksek risk’ derecesinde etkiliyor. Black Noble’ın ürettiği tüm ürünler Türk kuzu derilerinden olup birinci sınıf malzeme ile üretilip insan sağlığına hiçbir zararı bulunmuyor.

Parasının kıymetini bilene adeta kucak açıyor!

Kürklü süet ceketlerin en çok bilinen özelliği uzun yıllar giyilebilir olmasıdır. Diğer deri olmayan ceket ve montları 3; ya da 4 yıldan fazla giyemediğimizi düşünürsek, kürklü süet ceketler bu ömür süresini iki veya üçe katlama kapasitesine sahip.

Bir kez alınır ve yıllarca giyilir. Kürklü süet ceketlerin uzun ömrünü elbette malzeme kalitesi belirliyor. Black Noble markası altındaki ceketler size ömürlük garanti ve kaliteyi sunuyor…

Altına ne giysem yakışır?
Erkek olsun kadın olsun kürklü süet ceketlerin altına giyilen şık ve pastel tonlarda bir boğazlı kazak bu ceketle sizi bambaşka biri yapabilir. Veya bisiklet yaka bir kazak, yahut bir oduncu gömleği ile de şıklığı yakalayabilmek oldukça kolay oluyor.

Ancak bu kombini tamamlayacak bir diğer şey deri eldiven! Şıklık arayanlara bu kombin mutlaka duyurulur!

Black Noble’ın kürklü süet ceket modellerine bakarak siz de kendinize en uygun ceketi bulabilirsiniz!

Etiketler: Kürklü Süet Ceket, Kürklü Süet, Shearling, Shearling Jacket
Ekim 25, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR